Piosenki

piątek, 18 kwietnia 2014

Prolog

  Mam szesnaście lat, kruczoczarne włosy do połowy pleców, metr siedemdziesiąt i nienaturalnie błękitne oczy - które są jedyną pamiątką po mojej matce. Nie umarła. Pozbyła się mnie gdy byłam mała. Ojciec zostawił matkę jeszcze zanim się urodziłam. Od dziecka mieszkałam w wielu domach dziecka i rodzinach zastępczych, ale prędzej czy później zawsze uciekałam, można więc powiedzieć że wychowałam się na ulicy. Sama sobie radziłam a moimi jedynymi znajomymi były duchy od czasu do czasu towarzyszące mi na cmentarzu, bo właśnie tam najczęściej nocowałam. Z biegiem czasu przywykłam. Nie było źle i może dalej by tak było gdybym pewnego feralnego dnia za spożywczakiem nie wpadła na grupkę osób. Wydawali mi się dziwni. Wiem jedno. Nie byli ludźmi, lecz półbogami. To przez nich wszystko się zaczęło.
   Nazywam się Savi Valent a oto moja historia...


#Hej witam serdecznie na moim nowym blogu. Mam nadzieję że wam się spodoba. Postanowiłam zacząć pisać to opowiadanie gdy zobaczyłam że większość blogów o herosach to Percybeth i chociaż kocham ten parring to szczerze - zbrzydły mi już blogi o nim. Rozdział pierwszy pojawi się 19 bądź 20 kwietnia ( w ten weekend ).  Pozdrawiam wszystkich którzy przebrnęli przez prolog ;] .  Zapraszam do komentowania..


7 komentarzy:

 1. Ciekawie się zaczyna ^^ Będę tu wchodzić od czasu do czasu, sprawdzając czy są kolejne rozdziały :> Tylko mam małą uwagę: popracuj na ortografią lub wyślij komuś do sprawdzenia gotowy rozdział :3 Życzę ci dużo weny i przede wszystkim wesołych świąt <3
  #Argel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) postaram się zastosować się do twoich rad. Nowy rozdział mam już gotowy, powinien pojawić się za kilka minut ;]

   Usuń
 2. Cudne! Tylko trochę interpunkcja leży :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Co do interpunkcji - jest to mój pierwszy blog, ale mam nadzieję, że wraz z nowymi rozdziałami troszkę się poprawiłam ;)

   Usuń
 3. OMG jestem okropna, dopiero teraz zajrzałam na twojego bloga! Zbij mnie Savi plz ;;
  OMG poza tym to notka jest ZAJEBISTA EJ *O*
  OMG SPADAM CZYTAĆ DALEJ

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh, czyli to ff o Precym Jacksonie? Co prawda serii (jeszcze) nie czytałam, ale mam nadzieję, że to nie będzie dla mnie utrudnieniem. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to nie jest o PJ xD. To opowiadanie jest o herosach, bez nawiązania do serii Ricka ;)

   Usuń

* Nie pisz "fajny rozdział", bo wtedy wiem że go nie czytałeś.
* Możesz zareklamować się pod swoją opinią o rozdziale, nie dodawaj komentarzy typu "Spoko, zapraszam do siebie http://cośtam.cośtam.com/pl"
* Tylko szczere opinie.
* Kocham długie komentarze
* Wejdę w każdy podesłany link do bloga ;)
.